+420 724 344 591
 info@caraukce.cz
― 17 let zkušeností ―
Prodaných vozidel
42 023
Přihlášení / registrace
Pokud hledáte informace o tom, jak naše služba funguje, co nabízíme, jste na správném místě.
Připravili jsme pro vás výběr nejčastěji kladených otázek rozdělených do kategorií podle druhu dotazu.

Aukce je otevřena úplně všem, fyzickým i právnickým osobám. Je potřebná pouze bezplatná registrace.

Pro aktivní účast v Aukci, je nutná registrace. Tato registrace je bezplatná. Podrobnosti o registraci naleznete na internetových stránkách v sekci Registrace.

Průběh Aukce mohou pasivně sledovat i neregistrovaní návštěvníci, nemohou však podávat finanční nabídky na nabízená vozidla a mají omezené náhledy na karty vozidel.

V případě že by vydražené vozidlo neodpovídalo popsanému a nafocenému stavu v době aukce, je možné takové vozidlo nepřevzít a budou Vám ihned vráceny veškeré peníze. Případně můžete žádat o odstranění zjištěné závady.

Aukce označené jako garantovaná cena: Car Aukce nemůže odmítnout návrh Vítězného účastníka a s tímto neprodleně uzavře kupní smlouvu <br />Aukce označené jako negarantovaná cena : Car Aukce má právo odmítnout návrh Vítězného účastníka a kupní smlouvu na předmětné Vozidlo neuzavřít

Všechna nabízená vozidel jsou prověřena mezinárodní ověřovací organizací Car Detect spol. s r.o.

Po uhrazení celé částky uvedené v podkladech pro úhradu je s vítězným účastníkem aukce sepsána kupní smlouva. Poté si kupující může vozidlo na místě určení okamžitě převzít.

Společnost Car Aukce zajistí (obvykle do 5 dnů od obdržení všech potřebných dokladů a dokumentů od kupujícího, potřebných ke změně vlastníka) zápis změn údajů v registru silničních vozidel.